Genel

ÇOMÜ TÖMER Öğrencileri Mezun Oldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi 2016-2017 akademik yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. ÇOMÜ Troia Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar, TÖMER Müdürü Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hasan Kaplan, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail ...


Yayın tarihi : 30 Mayıs 2017
Yazar : ÇOMÜ Medya Merkezi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi 2016-2017 akademik yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. ÇOMÜ Troia Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar, TÖMER Müdürü Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hasan Kaplan, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’in yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile başlayan tören; TÖMER öğrencilerinin hazırladığı ülke tanıtımları, şiir dinletisi, şarkı ve dans performanslarıyla renkli görüntülere sahne oldu.

Törende konuşan TÖMER Müdürü Prof. Dr. Bünyamin Bacak TÖMER ile ilgili bilgiler verdi ve mezun öğrencileri tebrik etti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar ise TÖMER’in kurulduğundan beri gelişimine dikkat çekti.        

Tören, öğrencilere mezuniyet belgelerinin takdim edilmesinin ardından, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.